O nás

krátký příběh o našem coffee & cocktail baru

krátký Náš příběh

Myšlenka otevřít koktejlový bar ve Zlíně přišla v době, kdy jsme museli z provozních důvodů zavřít oblíbený studentský podnik. V tu chvíli se nám naskytla možnost velice zajímavého místa přímo v centru Zlína a tak jsme neváhali a rozhodli jsme se pro kompletní rekonstrukci prostor a splnění naší vize udělat pořádný koktejlový bar ve Zlíně. Chtěli jsme být barem, kde bude příjemná obsluha a nejširší nabídka koktejlů a alkoholu ve Zlíně. Toto se nám velice rychle podařilo, ale stále máme před námi ještě dlouho cestu, na kterou se s Vámi těšíme :)

Ocenění

Naši barmani si prošli různými školeními, ať už na příč Italskými aperitivy nebo celou škálou Havana rumů nebo školou barmanů. Bartenders - Signature

spokojení hosté Hodnocení z Facebooku

Reviewer Image Gunnar von Walachia

Konečně závan barové kultury 🍹ve Zlíně. Personál příjemný, znalý a drinky svěží a moderní. Vřele doporučuji🏅🏅🏅🏅🏅. Škoda, že místní dostatečně neocení dřinu těchto mladých pánů. Tady by mělo být plno každý večer. Vykašlete se na pivnice🍻 a zaplivané pajzly a vykročte s tímto barem do 21. století!!!!

Reviewer Image Iva Nedbalová

Byla jsem tam zatím jen jednou a můžu říct,že atmosféra skvělá :-) Pánové za barem s dobrou náladou o to jde... Příjemná obsluha je základ úspěchu!!!

Reviewer Image Pavel Křižan

Včerejší degustace rumů, velmi povedená akce Infinity baru. Vynikající obsluha, příjemná atmosféra. Díky.

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek | 12:00 - 02:00

Pátek | 12:00 - 03:00

Sobota | 19:00 - 03:00

Neděle | 19:00 - 00:00

Sledujte nás na

Kontaktujte nás

Tel.: +420 775 211 967

Kde nás najdete

Budova Fotografie
Tř. Tomáše Bati 4008, 760 01 Zlín